Kredyt bez zdolności kredytowej

Dodatkowe pieniądze z pewnością każdemu mogłyby się przydać. Każdy człowiek w życiu codziennym natyka się na pewne niezaplanowane wydatki. Nagle dziecko zaczyna poważnie chorować, a po zaprowadzeniu go do lekarza okazuje się, że schorzenie jest na tyle skomplikowane, iż wymaga przynajmniej kilkutygodniowego leczenia. A każdy wie, z czym takie leczenie się łączy. Oczywiście z płaceniem za lekarstwa, dodatkowe środki farmakologiczne i same wizyty w prywatnych przychodniach. Potrzeba uzyskania tych dodatkowych pieniędzy może się również pojawić w zupełnie zwyczajnych dniach. Nagle człowiek po prostu stwierdza, że przydałyby mu się jakieś dłuższe wakacje. W swojej głowie ucieka już do ciepłych krajów i po prostu wie, że jeśli w ciągu najbliższego miesiąca nigdzie nie wyjedzie, totalnie straci swoją motywację do pracy i jakiegokolwiek aktywniejszego działania. Całe szczęście tych pieniędzy nie trzeba zarobić, aby je uzyskać. Nie trzeba nawet posiadać zdolności kredytowej, by móc je pożyczyć. Istnieje bowiem coś takiego, jak kredyt bez zdolności kredytowej, który jest oczywiście jedyną dobrą opcją dla osób niemogących nawiązać normalnej współpracy z bankiem. Jak taką pożyczkę można jednak zdobyć? Czy rzeczywiście każdy, nawet osoba niezatrudniona w ramach umowy o pracę, ma pełne prawo po nią sięgnąć?

Tak naprawdę już od wielu długich lat pożyczki nie są częścią oferty usług wyłącznie samych standardowych banków. Niektórzy ludzie wciąż jednak kojarzą kredyty jedynie z instytucjami bankowymi. Jeżeli więc chcą je wziąć, to właśnie do stacjonarnych siedzib tych firm udają się w pierwszej kolejności. Nawet nie przyjdzie im przez myśl, że kredytu mógłby im udzielić ktoś inny – a nie mówimy tu wcale o rodzinie czy znajomych, ale o instytucjach pozabankowych. Takich firm w ostatnim czasie powstało po prostu mnóstwo i wręcz przepełniły one polski rynek kredytowy. Krok po kroku i pomalutku zaczynają nawet wyprzedać standardowe banki. Oferują klientom korzystniejsze warunki i pozwalają im na pobieranie pieniędzy nawet w momencie nieposiadania zdolności kredytowej. A niestety wiele osób jej nie ma. Na jej brak największy wpływ ma oczywiście bezrobocie, ale czasem można ją stracić również przez ociąganie się ze spłacaniem poprzednich rat kredytu. Każdy bank musi bowiem to wszystko sprawdzić. Weryfikuje historię pożyczkową swojego potencjalnego klienta, by następnie przyjrzeć mu się z bliska i ocenić, czy będzie on osobą godną zaufania. Jeżeli jakiekolwiek czynniki przemówią na jego niekorzyść, bank zrezygnuje z udzielenia pożyczki i to bez mrugnięcia okiem. Co innego instytucje pozabankowe. One rzeczywiście dbają o klientów i to o wszystkich klientów.

Od niedawna kredyt bez zdolności kredytowej jest więc możliwy do wzięcia. Na pewno powinny się nim zainteresować te osoby, które nie mają szans na normalną współpracę z bankiem, ale również i ci klienci, dla których najcenniejsze są rozwiązania wygodne. A pożyczając gotówkę od firmy pozabankowej, wiele spraw można sobie ułatwić. Po pierwsze – nie trzeba prezentować swojej zdolności kredytowej. Nie trzeba nawet odwiedzać stacjonarnych siedzib takich firm, czekać w długich kolejkach do okienek, by następnie poświęcić kolejną godzinę na rozmowę z przedstawicielem. Nie trzeba nosić ze sobą setki niepotrzebnych papierów, aby tylko pokazać pracownikowi firmy swoją umowę o pracę lub kontrakty z własnymi klientami, gdy ten o nie zapyta. Wzięcie kredytu z instytucji pozabankowej jest tak proste i wygodne, że każdy jest w stanie poradzić sobie z wszelkimi formalnościami w przeciągu kilkunastu minut. Oczywiście wcześniej należałoby jeszcze ocenić samodzielnie wiarygodność takiej firmy. Dowiedzieć się, czy rzeczywiście działa ona legalnie i czy wypłaca swoim klientom pieniądze na czas. Jeśli wszystko wydaje się być w porządku, warto jeszcze samemu do niej napisać i poprosić o szczegółowe wyjaśnienie różnych kwestii. Dopiero po takiej analizie z pełnym spokojem na duszy można sięgnąć po swój pierwszy kredyt bez zdolności kredytowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here