Sushi

Jeszcze kilka lat temu niewiele osób mogło pozwolić sobie na spróbowanie ekskluzywnych, orientalnych dań, do których bez wątpienia możemy zaliczyć sushi. W tym momencie wiele miast w Polsce posiada bogatą ofertę restauracji utrzymanych w świetnym klimacie, w których profesjonalna obsługa zaserwuje naszym kubkom smakowym niecodzienne doznania. Planując kolację z sushi w Lublinie, warto wybrać restaurację, oferującą najwyższej jakości produkty, dzięki czemu będziemy mogli w stu procentach doświadczyć smaku tego japońskiego dania.

Sushi w Lublinie. Jaką restaurację wybrać?

Wybierając się na „degustację” sushi, niezależnie od tego czy jest to nasz pierwszy raz, czy mamy już spore doświadczenie, powinniśmy wybrać odpowiednią restaurację. Ale co to znaczy i skąd wiedzieć, że lokal, do którego planujemy się udać będzie dobry? W internecie możemy sprawdzić opinie innych klientów na temat danej restauracji. Ponadto lokal, do którego się wybieramy, powinien posiadać stronę internetową, na której my jako klienci znajdziemy wszelkie niezbędne informacje odnośnie jego działalności. Jedną z najbardziej godnych polecenia restauracji sushi w Lublinie jest Takami Sushi&Thai, która może poszczycić się dużym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko to zawdzięcza niepowtarzalnemu klimatowi, Sushi Masterom z ponad dziesięcioletnim stażem oraz najwyższej jakości, świeżym produktom. Dzięki stronie internetowej https://takamisushi.pl/ będziemy mogli przyjrzeć się ofercie restauracji, obejrzeć zdjęcia w galerii, a także zamówić jedzenie na wynos.

Jak poprawie jeść sushi?

Sushi zgodnie z japońską tradycją powinno być jedzone w całości przy pomocy pałeczek, jednak w przypadku osób początkujących dozwolone jest także jedzenie palcami. Trzeba natomiast pamiętać, aby nie nadgryzać kawałka sushi, ani nie rozdrabniać go na talerzu. Oprócz samej potrawy dostaniemy także imbir – do neutralizacji smaku w ustach, przed kolejnym kawałkiem, a także wasabi (ostry zielony chrzan) oraz sos sojowy, które urozmaicą delikatny słodkawy smak sushi. Sposób jedzenia jest bardzo ważny, aby zapewnić sobie dobre wrażenia z posiłku, a także zachować szacunek dla japońskiej tradycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here