Projektujemy szkolenia sprzedażowe pod konkretne potrzeby i oczekiwania i przeprowadzamy je we wskazanym przez klienta miejscu i czasie.

 

Szkolenia sprzedażowe są najbardziej opłacalnym sposobem na poprawę wydajności pracowników działu sprzedaży. Mogą oni poszerzyć swoją wiedzę, doskonalić umiejętności, wyeliminować błędy i podnieść swoją skuteczność sprzedaży.

Sebby Sales Consulting specjalizuje się w następujących obszarach:

 • Sprzedaż Business to Business (B2B)
 • Sprzedaż Business to Customer (B2C)
 • Sprzedaż telefoniczna
 • Obsługa klienta

Wszystkie szkolenia sprzedażowe są przeglądem dobrych praktyk, które pokazują jak w łatwy sposób osiągnąć zamierzone rezultaty.

 

opinia 1 Szkolenia sprzedażowe

 

opinia 2 Szkolenia sprzedażowe

 

ZAUFALI NAM

——

Wybrane firmy, z którymi mieliśmy okazję współpracować

klienci Szkolenia sprzedażowe

Projektujemy i dostarczamy szkolenia sprzedażowe, które skoncentrowane są wokół konkretnych potrzeb i wymagań klienta, jego zespołu sprzedaży i celów, które chce osiągnąć. To co proponujemy daleko wykracza poza kursy i szkolenia, które oferują inne firmy szkoleniowe.

Możemy pomóc Twojemu zespołowi sprzedaży…

 • Przekroczyć cele sprzedażowe i zamknąć większą sprzedaż w krótszym czasie
 • Zwiększyć pewność siebie i motywację do działania
 • Przezwyciężyć obiekcje i wątpliwości klientów, aby nie prowadziły do spadku sprzedaży
 • Efektywnie zarządzać czasem, aby mieć więcej czasu na sprzedaż
 • Wyeliminować frustrację i stres, aby nie przyczyniały się do utraty klientów
 • Nauczyć się, jak budować i utrzymywać dobre relacje z klientami
 • Zdobywać referencje i polecenia od swoich klientów, bez żadnych obaw
 • Nauczyć się przekonywać klientów do zakupu i finalizować sprzedaż
 • Odpowiednio kwalifikować potencjalnych klientów
 • Opracować właściwe pytania, które będą wykorzystywać i używać na co dzień
 • Wyeliminować wszystkie działania, które hamują sprzedaż, marnują ich czas, energię i są kosztowne dla firmy oraz wdrożyć nowy system, który zwiększy sprzedaż

 

zloz zamowienie Szkolenia sprzedażowe

 

Jaki rodzaj kursów i szkoleń oferuje Sebby Sales Consulting?

 • Kursy i szkolenia sprzedażowe otwarte dla pracowników sprzedaży i obsługi klienta. Począwszy od sprzedawców bez wcześniejszego doświadczenia do dyrektorów sprzedaży. Są one prowadzone w ciągu całego roku w stałym miejscu, w Warszawie
 • Coaching sprzedaży, stanowiący nieocenione wsparcie w rozwoju sprzedawców i handlowców
 • Szkolenia zamknięte, wewnętrzne (na zamówienie) dla małych, średnich i dużych firm
 • Szkolenia dla pracowników telesprzedaży, telemarketingu, call center, szkolenia ze sprzedaży bezpośredniej, sprzedaży produktów, usług i sprzedaży detalicznej

 

Jak przebiega proces przygotowania?

Wszystko, co musisz zrobić, aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś, to powiedzieć nam o Twoich potrzebach i oczekiwaniach dotyczących szkolenia grupy, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę programową wraz z propozycją cenową.

 

zloz zamowienie Szkolenia sprzedażowe

 

Dlaczego warto wybrać Sebby Sales Consulting?

Wysoka ocena szkoleń i zadowolenie klienta – Nasze szkolenia konsekwentnie są wysoko oceniane przez uczestników.

Szkolenia dopasowane do potrzeb klienta – Zaprojektujemy Twoje szkolenie w sposób, który spotka się Twoimi oczekiwaniami, dostosowując je do specyfiki danej branży, problemu i potrzeb pracowników.

Praktyczne szkolenia oparte o realne sytuacje – Nasze szkolenia są praktyczne i koncentrują się na rzeczywistych sytuacjach w obszarze sprzedaży.

Bezkonkurencyjna, wiodąca w branży pomoc i wsparcie po szkoleniu – Każdy uczestnik może poprosić o indywidualne porady i wskazówki: e-mailowe lub telefoniczne od trenera po zakończeniu kursu.

Nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych na naszym blogu o sprzedaży – Sebby Sales Consulting z sukcesem prowadzi bloga o sprzedaży, z praktycznymi poradami i wskazówkami, który pomoże Twoim sprzedawcom poprawić swoje umiejętności zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Odpowiednie doświadczenie – Dotychczas prowadziliśmy szkolenia sprzedażowe dla firm z różnych branż, m.in.: handel i usługi, logistyka i transport, medycyna i zdrowie, sport i turystyka, e-commerce, IT/nowe technologie, edukacja i szkolnictwo, poligrafia i wydawnictwa, reklama i media, administracja państwowa, przez co pomogliśmy ponad kilkuset pracownikom poprawić swoje wyniki sprzedaży, zwiększyć wysokość  dochodów i satysfakcję klientów.

Gwarancja jakości – Poparta rekomendacjami, opiniami i referencjami od naszych zadowolonych Klientów.

Poczucie bezpieczeństwa – Firma Sebby Sales Consulting jest wpisana do Wojewódzkiego Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00237/2017.

 

opinia 3 Szkolenia sprzedażowe

 

Jeśli Twoi pracownicy wrócą po szkoleniu do pracy i powiedzą „To był wspaniały dzień”, a potem nic z tym nie zrobią, nie wprowadzając w życie żadnych zmian, które zwiększą ich skuteczność w sprzedaży, to szkolenie jest kompletną stratą czasu i pieniędzy. Rozumiemy to i chcemy, abyś miał prawdziwy, namacalny zwrot z inwestycji.

 

Opowiedz nam o swoich potrzebach i wymaganiach szkoleniowych

 

zloz zamowienie Szkolenia sprzedażowe

 

Sprawdź nasze pozostałe usługi: