Witaj. Nazywam się Sebastian Szymański. Jestem założycielem firmy szkoleniowo-konsultingowej Sebby Sales Consulting, która z powodzeniem pomaga firmom i przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż i wysokość osiąganych dochodów, a sprzedawcom i handlowcom dotrzeć i pozyskać nawet najbardziej niedostępnych i wymagających klientów. Firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, coachingu sprzedażowego, oraz doradztwie w obszarze sprzedaży, audycie sprzedaży.

Jeżeli i Ty jesteś zainteresowany tą unikalną usługą zapraszam do kontaktu.

Doświadczenie

Pracowałem w wielu organizacjach – polskich i zagranicznych, na różnych stanowiskach, jako konsultant ds. sprzedaży, przedstawiciel handlowy, menedżer i dyrektor sprzedaży zdobywając serca i umysły klientów oraz bogate doświadczenie związane ze sprzedażą towarów, usług, obsługą klienta, budowaniem relacji z klientami indywidualnymi, biznesowymi i zarządzaniem sprzedażą. Jeśli szukasz doświadczonego doradcy, eksperta, który zna tajniki branży, dzięki którym osiągniesz sukces sprzedażowy napisz do mnie.

Kursy, szkolenia

Aktywnie prowadzę kursy, konsultacje i szkolenia sprzedażowe (również on-line) dla właścicieli firm, pracowników działu sprzedaży i obsługi klienta oraz klientów indywidualnych, zyskując ich uznanie, sympatię i zadowolenie. Jeśli chcesz, abym poprowadził dla Ciebie wykład lub szkolenie napisz do mnie, wcześniej odwiedź zakładkę referencje.

fot. Szkolenie realizowane dla Enterprise Europe Network – Olsztyn

Konferencje, wystąpienia, prelekcje

Biorę udział w rozmaitych konferencjach i targach jako prelegent, uczestnik panelu dyskusyjnego i prowadzący. Jeżeli chcesz abym wystąpił na wydarzeniu, które organizujesz napisz do mnie.

Szkolenia, wystąpienia dla firm, organizacji

Prowadzę też wykłady oraz szkolenia wewnętrzne (zamknięte) dla pracowników firm i organizacji z różnych branż, w tym kadry zarządzającej, informując, inspirując, motywując i dostarczając odpowiedzi na wyzwania związane ze zwiększaniem poziomu sprzedaży oraz satysfakcji klientów. Chcesz mnie zatrudnić? Koniecznie napisz lub zadzwoń.

Wykłady

Jestem też otwarty na współpracę z Uczelniami w ramach tematów, w których się specjalizuję. Skontaktuj się ze mną.

Pisanie

Jestem autorem popularnego bloga o sprzedaży Sebby Sales – Sprzedaż bez tajemnic, na którym od października 2012 roku napisałem ponad 250 merytorycznych i wysokiej jakości artykułów (listę wszystkich znajdziesz tutaj), w których prezentuję nowe, świeże podejście do sprzedaży. Napisałem też 8 poradników, które są odpowiedzią na bieżące problemy sprzedawców, przedsiębiorców, służą poszerzaniu ich kompetencji, są źródłem inspiracji i motywacji.

  1. Jak stać się lepszym sprzedawcą
  2. Sprzedaż przez telefon – Sukces leży w Twojej głowie
  3. Jak przyciągnąć klientów i zwiększyć sprzedaż w sklepie
  4. Zawód – Sprzedawca. Praktyczny poradnik dla osób poszukujących pracy w sprzedaży
  5. Proste sposoby na sukces w biznesie
  6. Jak prowadzić świetną obsługę klienta
  7. Mini poradnik z przykładami: Jak napisać maila zachęcającego klienta do współpracy
  8. Mini-poradnik: podziękowania za współpracę – przykłady

Współpraca autorska

Poza blogiem i książkami piszę artykuły, współpracując z magazynami i portalami tj.: SalesNews, DrSprzedaż, Wirtualna Polska-Finanse, Magazyn Kosmetyki, Rynek Zoologiczny, Rynekaptek, Dobryfarmaceuta, Branża Dziecięca, Warsztat.pl, Gazeta Finansowa, gdzie jako ekspert sprzedaży, przekazuje specjalistyczne treści w sposób prosty i zrozumiały dla każdego czytelnika, opierając się na konkretnych poradach oraz przykładach z życia codziennego. Jeżeli chcesz mogę także napisać coś dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, żeby ustalić szczegóły.

We wszystkim, co robię przyświeca mi następująca zasada: „Pomagając komuś innemu, pomagasz samemu sobie.”

Zapraszam Cię do współpracy! Odwiedź mój profil na Linkedin i Goldenline.

Inne oferowane formy współpracy to:

Recenzja książek i publikacji powiązanych z tematyką sprzedaży. Mogę podzielić się z Czytelnikami mojego bloga swoją opinią na temat nowych książek, poradników, ebooków, artykułów i publikacji lub napisać recenzję (jeśli nie koliduje to z moimi celami).

Sponsoring pojedynczego artykułu, czyli wpis ekspercki, który autorsko dla Ciebie przygotuję, opracuję i opublikuję na moim blogu (również w formie wywiadu) na uzgodniony temat. Temat musi pasować oczywiście do tematyki mojego bloga. Taki artykuł trafi również do subskrybentów bloga poprzez Newsletter oraz czytelnicy zostaną poinformowani o publikacji wpisu poprzez powiązane social media: Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn oraz RSS. Artykuł będzie miał też oznaczenie sponsora wraz z linkiem do landing page sponsora.

Wykorzystanie tekstów publikowanych na moim blogu w celach komercyjnych. Do każdej takiej sprawy podchodzę indywidualnie i elastycznie, po prostu porozmawiajmy.

Wypowiedzi dla mediów, publikacje – chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, wiedzą i opinią z zakresu szeroko rozumianej tematyki sprzedaży z mediami, agencjami PR, agencjami reklamy, wydawnictwami, portalami i magazynami branżowymi. Najbliższe moim zainteresowaniom tematy to: profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta, rozwijanie umiejętności sprzedażowych, techniki sprzedaży i negocjacji, psychologia sprzedaży, sukces sprzedażowy firmy, strategie sprzedaży oraz budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Niestandardowe działania – opracowanie tematyczne książek, e-booków, skryptów, materiałów edukacyjnych i innych atrakcyjnych dla Czytelników produktów we współpracy z Partnerem.

A może Ty masz jeszcze inny pomysł na współpracę?

W przypadku pytań lub propozycji, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 509 360 728

Zapraszam do współpracy 🙂

sebastian-podpis