Jeśli masz pytania, szukasz pomocy, wsparcia lub porady na temat sprzedaży, konsultacja będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. 

Udzielamy profesjonalnej pomocy, porad i konsultacji na bezpośrednim spotkaniu, telefonicznie lub online. Poniżej przykładowe obszary:

Zamów konsultację sprzedażową w wygodnej dla ciebie formie:

 • Rozmowa telefoniczna
 • Video rozmowa/rozmowa on-line (Skype, Messenger)
 • Konsultacja bezpośrednia (w siedzibie lub w miejscu wskazanym przez klienta)

… I uzyskaj fachową poradę, która szybko pomoże ci rozwiązać problem!

satysfakcja-obrazek

Tak, więc wykonaj 4 proste kroki:

 1. Zamów konsultację
 2. Przygotuj się do rozmowy, aby dokładnie wiedzieć, co chcesz powiedzieć i przekazać ekspertowi, aby maksymalnie wykorzystać opłacony czas
 3. Uzyskaj fachową poradę, która rozwiąże Twój problem
 4. Opłać zamówienie

Konsultacja bezpośrednia

Tylko teraz w cenie 249,00 zł/h (cena obejmuje usługę na terenie Warszawy /lub okolic).

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji i dojazdu do klienta we wskazane miejsce na terenie Polski – wtedy zamówienie podlega indywidualnej wycenie.

Korzyści

 • Podczas bezpośredniego spotkania/konsultacji uzyskasz fachową pomoc od specjalisty/eksperta za rozsądną cenę, bez konieczności wyjazdu w inne miejsce.
 • Podczas konsultacji bezpośredniej uzyskasz propozycje najlepszych rozwiązań dla Ciebie na podstawie doświadczeń własnych eksperta oraz doświadczeń w pomaganiu innym klientom w podobnej sytuacji.
 • Przy spotkaniu bezpośrednim 1 godzina to optymalny czas, gdzie większość ludzi uzyskuje odpowiedź na swoje pytania. Jeśli rozmowa przedłuży się, a temat nie zostanie wyczerpany nie zapłacisz więcej, niż ustalona kwota.

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

zloz-zamowienie

Konsultacja telefoniczna

Tylko teraz: 49,00 zł/15 min rozmowy

Korzyści

 • Podczas konsultacji telefonicznej uzyskasz skuteczną i fachową pomoc od specjalisty/eksperta za rozsądną cenę, bez wychodzenia z domu.
 • Podczas konsultacji telefonicznej uzyskasz propozycje najlepszych rozwiązań dla Ciebie na podstawie doświadczeń własnych eksperta oraz doświadczeń w pomaganiu innym klientom w podobnej sytuacji.
 • 15 minut konsultacji telefonicznej to optymalny czas, gdzie większość ludzi uzyskuje odpowiedź na swoje pytania. Jeśli temat nie zostanie wyczerpany możesz jak najbardziej dalej prowadzić rozmowę w celu omówienia dalszych kroków w celu kontynuacji współpracy albo umówić się na konsultację bezpośrednią.

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

zloz-zamowienie

Konsultacja on-line (Skype, Messenger)

Tylko teraz: 49,00 zł/15 min rozmowy

Korzyści

 • Podczas konsultacji on-line uzyskasz skuteczną i fachową pomoc od specjalisty/eksperta za rozsądną cenę, bez wychodzenia z domu.
 • Podczas konsultacji on-line uzyskasz propozycje najlepszych rozwiązań dla Ciebie na podstawie doświadczeń własnych eksperta oraz doświadczeń w pomaganiu innym klientom w podobnej sytuacji.
 • 15 minut konsultacji on-line to optymalny czas, gdzie większość ludzi uzyskuje odpowiedź na swoje pytania. Jeśli temat nie zostanie wyczerpany możesz jak najbardziej dalej prowadzić rozmowę w celu omówienia dalszych kroków w celu kontynuacji współpracy albo umówić się na konsultację bezpośrednią.

Istnieje możliwość wystawienia faktury.

zloz-zamowienie

Co mówią o nas nasi klienci

„We współpracy ze mną Pan Sebastian Szymański sypał pomysłami na zwiększenie sprzedaży moich usług, jak z rękawa. Polecam współpracę z nim przez wzgląd na to, że zawsze jest przygotowany do konsultacji. Po rozmowach z nim moje zyski podwoiły się. Poznałam narzędzia skutecznej sprzedaży w mojej branży.” – Justyna Poluta – Brand journalist & Creative marketing consultant

„Pan Sebastian Szymański to profesjonalista w swoim fachu. Doradził mi jak podejść do tematu sprzedaży oraz wyczerpująco odpowiadał na moje częste pytania. Podczas luźnej rozmowy szybko „zdiagnozował” w czym tkwi problem i znalazł idealną receptę na „dolegliwość ” nurtującą moją osobę jako handlowca. Polecam Pana Sebastiana, ponieważ jego doświadczenie zmieniło moje podejście do klientów.”

„Naprawdę szczerzę dziękuję za telefon, ponad godzinna rozmowa, w której dowiedziałem się tego do czego sam próbowałem dojść samemu od dłuższego czasu i nie skutecznie. Warto szukać wsparcia u takich osób jak Pan Sebastian.”

„Chwalę, chwalę i jeszcze raz dziękuję Panu Sebastianowi Szymańskiemu serdecznie za porady dotyczące właściwego podejścia do klientów, informacje na co jest teraz podaż, a czego sprzedaje się mniej. Zasięgnęłam konsultacji, ponieważ chcę wiedzieć, co dzieje się na trudnym rynku, gdzie konkurencja marketów i dyskontów rośnie w zastraszającym tempie.”

Prowadzimy również: szkolenia sprzedażowe, konsulting i doradztwo sprzedażowe oraz audyt sprzedaży dla firm, aby pomóc Ci zwiększyć sprzedaż, wysokość osiąganych dochodów i satysfakcję klientów. Jesteś zainteresowany?

zloz-zamowienie