Wybrane opinie i referencje

 

pwr-logo

 

 

„Co do referencji, to mogę powiedzieć, że dzisiaj jedna z koleżanek zastosowała polecaną przez Pana taktykę zapytania i już ma zlecenie na kwotę że szkolenie się zwróciło. Pozdrawiam serdecznie. Dr. Josef Pawlak, PWR – Reklama.” Czytaj całość»

languaged-logo

 

 

„Pan Sebastian jest doświadczonym trenerem i coachem sprzedaży. Wykazał się bardzo dużą elastycznością i wyczuciem we współpracy z nami. Był w stanie celnie określić nasze bieżące potrzeby i umiejętnie wskazywał nam pola naszej działalności wymagające poprawy. Charakteryzuje się świetnym przygotowaniem i skutecznie nas motywuje do wytężonej pracy, samorozwoju i rozwoju naszej działalności.” Czytaj całość»

wmarr_logo

 

 

 

„W dniu 9 grudnia 2015 roku Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie byli organizatorami szkolenia pt. „Profesjonalna oferta handlowa receptą na sukces firmy na rynkach międzynarodowych”. Przeprowadzenie szkolenia powierzyliśmy firmie Sebby Sales Consulting.” Czytaj całość»

emotivo_bannner

„W marcu 2015 roku Pan Sebastian Szymański zrealizował szkolenie: „Jak skutecznie sprzedawać” w wymiarze 6 godzin szkoleniowych dla pracowników firmy Emotivo Sp. z o.o. Celem szkolenia było rozwinięcie i doskonalenie umiejętności sprzedażowych, wiedzy i wyników pracowników stoisk na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych pod względem skuteczności sprzedaży. Szkolenie miało na celu również przyuczenie osób (uczestników szkolenia) do przeprowadzenia szkoleń dla innych sprzedawców w firmie”.  Czytaj całość»

bedra_logo

 

 

 

„Ze względu na bardzo skomplikowaną działalność naszej firmy na rynku polskim przeprowadzenie szkolenia dla pracownika handlowego nie było łatwym zadaniem. Firma Sebby Sales Consulting z pełnym profesjonalizmem podeszła do tego tematu. Począwszy od złożenia jasnej i sprecyzowanej oferty, a skończywszy na pisemnej analizie i podsumowaniu szkolenia dostosowała się do uwag i wymagań firmy BEDRA.” Czytaj całość»

„W imieniu Centrum Szkoleń Perspektywa Ekspertów chciałbym przekazać podziękowania dla Pana Sebastiana Szymańskiego, reprezentującego Sebby Sales Consulting, za przeprowadzenie w dniu 23.01.2017 konsultacji dotyczącej strategii sprzedażowej naszej firmy. Pan Sebastian dokonał dogłębnej analizy naszych działań sprzedażowych i udzielił cennych porad, z których wiele zamierzamy wprowadzić w życie. Obiektywne spojrzenie zewnętrznego eksperta pozwoliło nam zobaczyć nasze problemy w nowym świetle i wyciągnąć konstruktywne wnioski. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług doradczych Sebby Sales Consulting i możemy je polecić innym podmiotom potrzebującym porad lub szkoleń w zakresie sprzedaży.” Czytaj całość»

 

 

„Firma Sebby Sales Consulting wykazała się dużym zaangażowaniem w wykonaniu projektu, który powierzyła mu moja firma. Pan Sebastian Szymański wykonał zadanie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Kooperacje wspominam bardzo pozytywnie. Projekt powstał w terminie i zgodnie z naszymi wymaganiami. Polecam firmę Sebby Sales Consulting jako rzetelnego i doświadczonego partnera w realizacji konsultingu.” Czytaj całość»

free-femme-obrazek

 

 

„Pan Sebastian Szymański jest niezwykle rzetelnym i konkretnym doradcą. W bardzo szybki i klarowny sposób tłumaczy problem, dzięki czemu nie traci się czasu na poszukiwania rozwiązania. Absolutny profesjonalista. Serdecznie dziękujemy i polecamy”. Czytaj całość»

stay-for-longer-logo

 

 

„W dniu 3 września 2015 roku skontaktowałem się z firmą Sebby Sales Consulting oraz Panem Sebastianem Szymańskim szukając pomocy przy rekrutacji do naszego nowo otwartego biura w Warszawie pracowników na stanowiska sprzedażowe (specjalista ds. sprzedaży). Przy wsparciu firmy Sebby Sales Consulting, proces rekrutacyjny przeprowadzony został szybko, sprawnie i profesjonalnie, a my zostaliśmy obsłużeni w sposób, który szybko przekroczył nasze oczekiwania.” Czytaj całość»

kontrade-logo

 

 

„Pan Sebastian Szymański i audyt sprzedaży przeprowadzony przez niego w naszej firmie okazały się bardzo przydatne w kwestii organizacji sprzedaży i konstrukcji systemu motywacyjnego dla sprzedawców. Audyt został przeprowadzony profesjonalnie, według wcześniej przygotowanej agendy, która w efekcie dała wyczerpujący raport na temat interesujących nas obszarów. Posłużyło to w przygotowaniu planu działania, który przyniósł nam realne korzyści. Czytaj całość»

roswheel-logo

 

 

 

„Chcę wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Sebby Sales Consulting. Podstawą kontaktów z Firmą Sebby Sales Consulting jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją, jako sprawdzonego Partnera”. Czytaj całość»

indeks

 

 

„Pan Sebastian Szymański to profesjonalista w swoim fachu. Podczas indywidualnych konsultacji doradził mi jak podejść do tematu sprzedaży oraz wyczerpująco odpowiadał na moje częste pytania. Podczas luźnej rozmowy szybko „zdiagnozował” w czym tkwi problem i znalazł idealną receptę na „dolegliwość ” nurtującą moją osobę jako handlowca. Polecam Pana Sebastiana, ponieważ jego doświadczenie zmieniło moje podejście do klientów.” Czytaj całość»

Terian Network_logo

 

 

„Pragnę polecić wszystkim właścicielom, menedżerom i osobom zarządzającym konsultacje i doradztwo sprzedażowe świadczone przez Pana Sebastiana Szymańskiego, z którym mieliśmy przyjemność współpracować w ramach realizowanego przez naszą firmę projektu. Współpraca między firmą Terian Network, a Panem Sebastianem Szymańskim charakteryzowała się dużym profesjonalizmem, rzetelnością oraz osobistym zaangażowaniem w powierzone zadania.” Czytaj całość»

logo-emp

„W czasie mojego pobytu w Polsce Pan Sebastian Szymański posłużył mi tak wsparciem merytorycznym, jak również logistycznym, przyczyniając się tym wszystkim do dobrze przeprowadzonych rozmów biznesowych. Nadal korzystam z bardziej już doraźnych porad pana Sebastiana, nadal jesteśmy w kontakcie, a to dlatego, że pan Szymański umie zadbać o mnie jako o klientkę, interesując się nawet tak zwyczajnie, po ludzku jak idą moje sprawy.” Czytaj całość»

justyna-poluta-obrazek

 

 

„We współpracy ze mną Pan Sebastian Szymański sypał pomysłami na zwiększenie sprzedaży moich usług, jak z rękawa. Polecam współpracę z nim przez wzgląd na to, że zawsze jest przygotowany do konsultacji. Po rozmowach z nim moje zyski podwoiły się. Poznałam narzędzia skutecznej sprzedaży w mojej branży.” Czytaj całość»

disk_dr_logo

 

 

„Polecam usługi Pana Sebastiana Szymańskiego i jego firmy Sebby Sales Consulting. W sposób zrozumiały i konkretny potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Rzeczowo odpowiada na problemy związane z aspektami sprzedaży i nie tylko. Pomaga stworzyć plan działania, który mam nadzieję będzie pomocny w osiągnięciu sukcesu.” Czytaj całość»

salesnews_logo

„Redakcja SalesNews współpracuje z Panem Sebastianem Szymańskim, który prowadzi autorskiego bloga Sebby Sales – Sprzedaż bez tajemnic. Na naszym portalu zamieszczamy artykuły o tematyce sprzedaży przygotowywane przez Pana Sebastiana, który pełni rolę eksperta w tej dziedzinie, wzbogacając merytorykę naszego serwisu.”Czytaj całość»

magazyn kosmetyki_logo

 

 

„To, co wyróżnia pana Szymańskiego jako autora, to umiejętność przekazywania specjalistycznych treści w sposób prosty i zrozumiały dla każdego czytelnika. Opieranie się na konkretnych poradach oraz przykładach z życia codziennego pomaga odbiorcom w zrozumieniu i wprowadzeniu w życie wskazówek eksperta. Potwierdzeniem nieszablonowego podejścia do tematyki technik sprzedaży jest blog pana Szymańskiego, „Sebby Sales”, na którym znaleźć można teksty z 28 kategorii, m.in. doradztwo, komunikacja, marketing, obsługa klienta. Wszystkie wpisy są odpowiedzią na bieżące problemy sprzedawców, służą poszerzaniu ich kompetencji, są źródłem inspiracji i motywacji.”Czytaj całość»

oskar wegner_logo

 

 

„Chcąc rozszerzyć profity dla uczestników programu, organizowanego przez jeden z czołowych banków w Polsce, postanowiliśmy nawiązać współpracę z Panem Sebastianem Szymańskim. Na stronie dedykowanej uczestnikom programu stworzyliśmy dział, w którym raz w miesiącu publikujemy artykułu pochodzące z bloga Sebby Sales. Po pół roku publikacji artykułów zbadaliśmy zainteresowanie nimi uczestników programu i jak wynika z naszych badań, artykuły mają stałą grupę czytelników.”Czytaj całość»