Certyfikat SSL - gdzie kupić?

Niezbędną inwestycją na etapie tworzenia strony internetowej jest rejestracja domeny oraz zakup hostingu. Bez tych dwóch rzeczy nie da się stworzyć strony www. Rejestracja domeny jest możliwa przy pomocy specjalnych serwisów, które oferują tego typu usługi.

Koszt rejestracji domeny to najczęściej kilkanaście złotych, lecz wiele firm oferuje darmowy test domeny przez rok. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup domeny po upływie roku, jej koszt będzie o wiele wyższy, niż gdybyśmy zdecydowali się na zakup od samego początku. Dlatego jeśli zamierzamy korzystać z domeny przez długi czas, warto zainwestować w nią od samego początku. Hosting również możemy zakupić za pośrednictwem serwisów, które oferują rejestrację domeny. Koszt hostingu to z reguły ok. 50 złotych za rok. Widzimy więc, że inwestycja w hosting oraz domenę nie wymaga dużych nakładów finansowych. Niemniej jednak, jeśli chcemy założyć stronę, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że będziemy musieli wydać te kilkadziesiąt złotych, po to by stworzenie jej było możliwe.

Certyfikaty SSL dla stron www

Oprócz domeny i hostingu warto zadbać również o to, aby nasza strona była wyposażona w certyfikat SSL, czyli tak zwany certyfikat bezpieczeństwa. Wśród powstających obecnie stron internetowych jest to swego rodzaju standardem, dlatego nasza strona również powinna taki certyfikat posiadać, jeśli zależy nam na tym, by cieszyła się ona uznaniem. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www, to bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie certyfikaty SSL z kru.pl.

Koszt najtańszego certyfikatu Positive SSL to 29 złotych. W tej cenie mamy dożywotni dostęp do certyfikatu oraz finansową gwarancję bezpieczeństwa. Jest to świetna cena, biorąc pod uwagę ofertę innych, konkurencyjnych firm. Korzyści, jakie może przynieść zakup certyfikatu zdecydowanie przewyższają jego koszt, dlatego warto zainwestować 29 złotych w ochronę naszej strony internetowej. Certyfikat SSL w kru.pl to niezbędne rozwiązanie dla każdego, komu bezpieczeństwo strony www nie jest obojętne.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here