10 Wskazówek Jak Zostać Najgorszym Sprzedawcą Roku

jak-zostac-najgorszym-sprzedawca-roku-obrazek

Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że zostaniesz Najgorszym Sprzedawcą Roku? Nie, nie, może lepiej o tym nie myśl. Ale byłbyś zdziwiony jak wiele osób, które zajmuje się sprzedażą, wciąż ma niektóre (lub wszystkie) złe nawyki sprzedażowe przez co pretenduje do zdobycia tytułu Najgorszego Sprzedawcy Roku. Zerknij na poniższą infografikę, aby upewnić się, że na pewno nie Ty zostaniesz nominowany do tego tytułu w swojej firmie.

Continue reading

8 faktów, które zmienią Twoje podejście do obsługi klienta

obsluga-klienta-8-faktow-obrazek

„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.” – Jeff Bezos, szef księgarni Amazon

Żadna firma nie odniesie sukcesu na rynku jeśli nie zapewni klientom doskonałej obsługi. Zrozumienie czym jest profesjonalna obsługa klienta zmieni Twoje podejście, do prowadzenia działalności i zminimalizuje odsetek niezadowolonych klientów, którzy mogą odejść do konkurencji z powodu frustracji lub złej obsługi. Oto osiem faktów na temat obsługi klienta, które będą pracowały na Twoją korzyść, jeśli je dobrze wykorzystasz.

Continue reading

4 złote zasady sukcesu w biznesie

jak-odniesc-sukces-w-biznesie-obrazek

Wiele osób ma błędne przekonanie, że otworzą sklep, firmę lub usiądą przy komputerze i od razu zaczną zarabiać. Swoją drogę do sukcesu w biznesie, pełnym konkurencji czyhającej na każdym rogu, trzeba starannie zaplanować. Pisałem o tym tutaj. Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, nie tylko ważne są wiedza i dobre umiejętności organizacyjne. Dzisiaj musisz być elastycznym, patrzeć w przyszłość, nigdy nie przestawać poszukiwać nowych pomysłów i odkrywać nowych rzeczy na rynku, i być pewnym tego, co robisz.

Continue reading

9 zwrotów, których za wszelką cenę należy unikać w sprzedaży – Infografika

tych-zwotow-unikaj-w-sprzedazy-obrazek

W kilkudziesięciu procentach przypadków masz szansę przeprowadzić udaną transakcję pod warunkiem, że będziesz używał słów i zwrotów, które ułatwiają sprzedaż. (Więcej na ten temat przeczytasz w tym wpisie). Poniższa infografika przedstawia zjawisko odwrotne: 9 zwrotów sprzedażowych, które zabijają sprzedaż, których należy unikać za wszelką cenę. Warto, abyś zastanowił się teraz czy kiedykolwiek wypowiedziałeś choć jeden z nich przed swoim klientem?

Czy istnieją jeszcze jakieś zwroty, które chciałbyś dodać do tego „koszyka”? Zostaw swój komentarz poniżej.

Continue reading