Na początek, chcę zadać Ci trzy krótkie pytaniaZamykanie sprzedaży - czyli jak nie zawieść klienta. Czytaj więcej ... », z prośbą, abyś sumiennie sobie na nie odpowiedział, zanim zaczniesz czytać dalej. A więc:

- Czy lubisz swój zawód/zajęcie?
- Czy w pełni wykorzystujesz i rozwijasz w nim swoje talenty?
- Czy czerpiesz z niego radość i satysfakcję?

Jeśli choć raz, na postawione wyżej pytania odpowiedziałeś NIE, nie martw się na zapas, jeszcze nie wszystko stracone, bo mam dla Ciebie do rozważenia ciekawą i emocjonującą propozycję pracy, gdzie po pewnym czasie, na te same pytania odpowiesz 3x TAK. Co to takiego? … praca w SprzedażyCzy do pracy w Sprzedaży potrzebny jest talent?. Czytaj więcej ... ». Tak, wiem … i doskonale Cię rozumiem, ale mimo wszystko, zaczekaj jeszcze chwilę i nie podejmuj zbyt pochopnie decyzji, zanim nie zobaczysz, co mógłbyś zyskać. Czy tak będzie uczciwie?

Zalety pracy w sprzedażJak sprzedać używany samochód - Reklama dźwignią handlu!. Czytaj więcej ... »y

(Kolejność zalet zupełnie przypadkowa)

Jeszcze się wahasz?

No to na koniec chciałbym przypomnieć Ci coś, o czym większość z nas zupełnie zapomina.

Jedną trzecią naszego życia spędzamy śpiąc, kolejną część, wykonując codzienne rutynowe czynności, a pozostałą spędzamy w pracy. Dlatego warto by robić coś, co będzie się nam najbardziej podobało. Prawda?

5 Responses to Zawód: Sprzedawca, handlowiec – Zalety pracy w sprzedaży

 1. Mateusz P Kowalczyk pisze:

  Motywacja i zaangażowanie… Samo nastawienie do sprzedaży i bycia sprzedawcą przynosi ogromną zmianę… Choć sam początkowo unikałem terminu „sprzedawca” to teraz wymawiam je z dumą… Bo jest to sztuka wymagająca wiedzy i ciągłej pracy nad samym sobą

  • Sebastian Szymański pisze:

    Tak, to prawda – „Sprzedawca” – brzmi naprawdę dumnie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie zawód ten z powrotem wrócił do łask i zdobywa szacunek i uznanie pośród ludzi/klientów. Pozdrawiam1

 2. Łukasz Schab pisze:

  Dla mnie osobiście najlepsze jest to, że praca w sprzedaży motywuje do ciągłego doskonalenia siebie i warsztatu wykorzystywanych narzędzi.

  •  To prawda, w sprzedaży nie ma monotonii – każdy dzień to nowe wyzwanie, nowe zadania i nowe pomysły na zdobywanie kolejnych Klientów. Tu nie sposób się nudzić … i wielu to się podoba. Pozdrawiam.

 3. przedsiebiorczy pisze:

  Swietna lista! Jezeli juz nie zajmowalbym sie sprzedaza i rozwojem biznesu, to z pewnoscia po przeczytaniu tej listy powaznie bym sie zastanowil nad podjeciem tego zajecia. Dla mnie najlepsza czescia sprzedazy jest fakt, ze pomagam klientom zaspokoic ich potrzeby (nie zawsze sa swiadomi ich istnienia) a zatem posrednio przyczyniam sie do poprawy ich zycia….

Dodaj swój komentarz

Strona główna | Oferta współpracy | Szkolenia ze sprzedaży | Audyt sprzedaży | Doradztwo sprzedażowe | O Autorze | Kontakt
Polityka prywatności | Polityka Cookies | Mapa strony

stat4u
css.php
Czytaj równieżclose